bazi shadi

4 months ago · 1 min. reading time · visibility ~10 ·

chat Contact the author

thumb_up Relevant message Comment

اسباب بازی ها و عروسک باربی

اگر به دنبال یک اسباب بازی برای پرورش و بارور کردن قدر تخیل کودکتان هستید، پس باید وقت زیادی را صرف آن کنید. موقع خرید اسباب بازی کمترین کاری که باید بکنید، توجه به رده بندی سنی اسباب بازی ها است. البته اگر مادر یا پدری را سراغ دارید که قبلاً آن اسباب بازی را تهیه کرده اند و در اختیار کودکشان قرار داده اند، باید بگویم که بهترین مرجع آنها هستند نه رده بندی درج شده روی اسباب بازی. 

قطعاً زمان پرداختن به همه مسائل کودکان و کنکاش و جستجو برای خرید بهترین و مناسب ترین وسیله برای کودک، برای هر پدر و مادری عملاً غیرممکن است. هم از نظر هزینه برای تحقیق و هم زمان سپری کردن برای آن بسیار دور از انتظار است. به هر حال ما به عنوان والدین بودجه محدودی داریم و گاهی اوقات حتی مجبور به کم کردن لیست های خواسته هایمان می شویم.

این موضوع خیلی مهم است که بچه ها بدون هیچ محدودیتی و به طور آزادانه دست به اکتشاف و بازی بزنند. اما به طور کلی یادتان باشد چیزی که در درجه اول در رده بندی سنی اسباب بازی دخترانه و پسرانه تآثیر گذار است، مسائل ایمنی کودکان است. بعد از ملاحظات ایمنی برای کودک، گزینه بعدی توان درک و فهم کودک از شی است. پس از این مورد نیز موضوع جنسیت کودک و تناسب آن با اسباب بازی مطرح است. 

با وجود همه این مواردی که گفته شد، اگر شما هم به دنبال بهترین اسباب بازی های به روز و بچه پسند هستید، فروشگاه اینترنتی دالیدل را به شما معرفی می کنیم. قیمت اسباب بازی ها هم بسیار ارزان و مناسب است. کافی است "اسباب بازی دالیدل" را در گوگل جستجو کنید تا گوگل فروشگاه را به شما نشان دهد. دالیدل انواع عروسک و اسباب بازی های شخصیت های کارتونی ایرانی و خارجی را با قیمت های خیلی خوب ارائه می دهد.

QgFFO.jpeg

عروسک جدید باربی ها

در سال 1997 لیزا جرویس باربی را در مجله مادر جونز به عنوان "یکی از محبوب ترین زنان در آمریکا" توصیف کرد. باربی قبلاً یک دختر پوششی پررنگ بوده است. اما باربی با نسخه به روز شده بارها و بارها تصویر بدن زنان و جنسیت نامناسب دختران جوان را القا کرده است. این عروسک دخترانه جنبه هایی از تجربه زن را نیز تغییر داده است. تغییر مدها، تغییر انتظارات شغلی و آموزشی، طیف وسیعی از فرهنگ های روزمره و محبوب جنبه های زندگی زنانه نمونه هایی از کارهای باربی ها بوده است.

ماتل به ویژه پیشگامان تبلیغات و حمایت مالی از محتوای تلویزیونی کودکان در دهه 1950 بود و باربی را به عنوان مجموعه ای از رویاهای زیبا و نماد مد بالا و لباس های عالی در تبلیغات تلویزیونی ، اعلام می کرد. با این حال ، برای یک دهه یا بیشتر ، ماتل به تدریج در نحوه تولید و ارائه عروسک دخترانه جدید اطمینان کمتری پیدا کرده است. در واقع یک بررسی دو ساله از تصویر باربی و ارتباط او با تغییر پارامترهای دختران معاصر و شیوه های جدید تربیتی نیز انجام شده است.

پدیده فرهنگی امریکایی ها

در امریکا باربی نمادی کاملاً فراگیر از هویت زن است که صرفاً با طول عمر و حضور سرسختانه در انظار عمومی یک انرژی منحصر به فرد ایجاد کرده و فراتر از مادیات پلاستیکی خود، زندگی غیر عادی را بدست آورده است. مجله تایم  در سال 2014 میلادی، باربی را به عنوان پدیده فرهنگی و مطالعه موردی تجاری مطرح کرد. دامنه جهانی شرکت متل ، بازاریابی پیشرفته ، جذب زودهنگام نوآوری ها در مدیریت زنجیره تأمین و تسلط شرکت ها بر خرید اسباب بازی ، اطمینان حاصل کرد که آن برای نیم قرن یا بیشتر در اذهان عمومی باقی مانده است.

عروسک باربی جدید 

تغییرات ژانویه 2016 او در تصویر و نوع بدن او بلافاصله روزنامه نگاران سراسر جهان را درگیر خود کرد: "باربی همیشه نسخه خوبی ارائه کرده است". جذب سریع داستان "بدن جدید" منعکس کننده هیجان گسترده ای بود که باربی سرانجام در حال تبدیل شدن به بخشی از دنیای روزمره زنان معلولی بود که مدل یا بازیگر نیستند و اکنون باربی برای دختران تصویری واقع گرایانه و قابل تشخیص ارائه می کرد تا بتوانند با آنها شناخته شوند.

بدنه جدید باربی، انعطاف پذیر، کمی لاستیکی و دارای آرماتور سیم است که برای قهرمانان کمیک دی سی در حدود سال 2003 استفاده می شد. همچنین دارای مفصل و ران های پهن تر و سینه های کوچکتر بود و یک پروفایل نسبتاً باریک ارائه می داد. 

آیا با توجه به اینکه لباس ها و کفش ها را نمی توان در عروسک های با اندازه های مختلف به اشتراک گذاشت ، انواع مختلف بدن باربی به جای حرکت به یک تصویر واقع گرایانه ، بازاریابی هوشمندانه ای را نشان می داد! هر عروسک مجموعه خودش را داشت. 

با وجود همه این مواردی که گفته شد، اگر شما هم به دنبال بهترین عروسک های شیرین و خوب و باکیفیت هستید، فروشگاه اینترنتی دالیدل را به شما معرفی می کنیم. قیمت اسباب بازی ها هم بسیار ارزان و مناسب است. کافی است "عروسک دالیدل" را در گوگل جستجو کنید تا گوگل فروشگاه را به شما نشان دهد. دالیدل چندین سال است که در زمینه فروش اسباب بازی شخصیت های کارتونی فعالیت می کند و بهترین قیمت ها را می دهد.

thumb_up Relevant message Comment
Comments

bazi shadi

4 months ago #3

😏amazing!!!😏

bazi shadi

4 months ago #2

ww.DaliDel.com

bazi shadi

4 months ago #1

DaliDel.com