Senior Mobile Engineer - Plum, United States - Ritenrg

    Ritenrg
    Ritenrg Plum, United States

    2 weeks ago

    Default job background
    Description

    Dołącz do Rite NRG jako Senior Mobile Engineer
    Szukamy zmotywowanej osoby, która ma mnóstwo pomysłów na

    nowe, innowacyjne rozwiązania Dołącz do zespołu odpowiedzialnego za integrację systemów i aplikacji od zewnętrznych dostawców naszego Partnera Biznesowego.
    Portfolio gier naszego partnera stale się rozwija i stajemy przed wyzwaniami związanymi z wprowadzaniem

    nowych produktów oraz zapewnieniem płynnej integracji

    i utrzymaniem istniejących produktów gamingowych.
    Miejsce pracy:

    hybryda w Krakowie
    Twoje obowiązki będą obejmować:
    Tworzenie procesów oraz standardów dla rozwoju i dystrybucji wysokiej jakości aplikacji mobilnych.
    Ścisła współpraca z dostawcami zewnętrznymi w celu wdrożenia nowych produktów i aplikacji.
    Praca nad głęboko zintegrowanymi usługami chmurowymi (AWS).
    Generowanie i uwierzytelnianie aplikacji Android/iOS z niestandardowym kodem natywnym w chmurze oraz tworzenie aplikacji natywnych.
    Umiejętność tworzenia uniwersalnych aplikacji na Androida, iOS.
    Projektowanie narzędzi i pipeline'ów umożliwiających szybsze i bezawaryjne wdrożenie.
    Przeprowadzanie code review i mentoring.
    Wymagane kwalifikacje i umiejętności:
    Znajomość Ionic Capacitor i Swift na bardzo wysokim poziomie.
    Solidne umiejętności programistyczne z zakresu React Native, Java/Kotlin.
    Doświadczenie w tworzeniu uniwersalnych, wysokiej jakości aplikacji na Androida i iOS.
    Znajomość CI/CD oraz Github Actions.
    Doświadczenie w przeprowadzaniu testów jednostkowych oraz end2end.
    Gotowość i chęć do nauki nowych technologii.
    Komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom min. B2).
    Mile widziane:
    Wiedza z zakresu infrastruktury: AWS i Terraform.
    Doświadczenie w branży iGaming i/lub znajomość

    Unity, Phaser, Playfab.
    Dlaczego warto do nas dołączyć?
    Będziesz pracować w zespole z

    doskonałą kulturą inżynierską,

    dużym doświadczeniem,

    pozytywną energią i atmosferą.
    Będziesz pracować dla dużej, międzynarodowej firmy, która w ciągu 13 lat stała się

    globalnym liderem w dziedzinie iGaming.
    Otrzymasz możliwość

    ciągłego rozwoju, nauki nowych technologii

    - poszukujemy osób proaktywnych i chętnych do wdrażania innowacyjnych rozwiązań.
    Możliwość otrzymania

    premii rocznej

    za wkład i zaangażowanie.
    Pakiet benefitów,

    w tym prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i karta Multisport.
    Workation

    - Tydzień pracy z Barcelony lub z innego miejsca na świecie.
    Zatrudnienie na podstawie

    umowy o pracę lub kontraktu B2B.

    #J-18808-Ljbffr